ER5820KDT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
ER5820KDT
JLCPCB Part #
C1437080
Package
Plugin
Description
-55℃~+200℃ 0ppm/℃~+60ppm/℃ 20kΩ 7W Wirewound Resistor ±0.5% 插件 Through Hole Resistors ROHS