H86K81DCA
MFR.Part #
H86K81DCA
JLCPCB Part #
C1404930
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.81kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS