CPF0603B63K4E
MFR.Part #
CPF0603B63K4E
JLCPCB Part #
C4134083
Description
-55℃~+155℃ 63.4kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS