CPF0603B63R4E
MFR.Part #
CPF0603B63R4E
JLCPCB Part #
C4015481
Description
-55℃~+155℃ 63.4Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS