CPF0603B6K34E
MFR.Part #
CPF0603B6K34E
JLCPCB Part #
C4257170
Description
-55℃~+155℃ 6.34kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS