CPF0603B5K11E
MFR.Part #
CPF0603B5K11E
JLCPCB Part #
C4099857
Description
-55℃~+155℃ 5.11kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS