ERJ-H3EF2260V
MFR.Part #
ERJ-H3EF2260V
JLCPCB Part #
C3963269
Description
-55℃~+175℃ 125mW 226Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS