CPF0603B5R11E
MFR.Part #
CPF0603B5R11E
JLCPCB Part #
C3933636
Description
-55℃~+155℃ 5.11Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS