CPF0603B5K1E1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0603B5K1E1
JLCPCB Part #
C2093975
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS