RN73R1JTTD2290F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD2290F25
JLCPCB Part #
C2495787
Description
-55℃~+155℃ 100mW 229Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS