CPF0603B562KE
MFR.Part #
CPF0603B562KE
JLCPCB Part #
C4327718
Description
-55℃~+155℃ 562kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS