CPF0603B562RE
MFR.Part #
CPF0603B562RE
JLCPCB Part #
C4019497
Description
-55℃~+155℃ 562Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS