RA73F1J715RBTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RA73F1J715RBTD
JLCPCB Part #
C6263021
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 500mW 715Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS