CPF0603B162KE
MFR.Part #
CPF0603B162KE
JLCPCB Part #
C3923253
Description
-55℃~+155℃ 162kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS