CPF0603B562KE1
MFR.Part #
CPF0603B562KE1
JLCPCB Part #
C4168512
Description
-55℃~+155℃ 562kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS