CPF0603B4K42E
MFR.Part #
CPF0603B4K42E
JLCPCB Part #
C4093094
Description
-55℃~+155℃ 4.42kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS