CPF0603B4K32E
MFR.Part #
CPF0603B4K32E
JLCPCB Part #
C4053847
Description
-55℃~+155℃ 4.32kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS