RN73R1JTTD2131B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD2131B50
JLCPCB Part #
C2519164
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.13kΩ 75V Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS