CPF0201B16K9E1
MFR.Part #
CPF0201B16K9E1
JLCPCB Part #
C4136412
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS