CPF0603B2K61E
MFR.Part #
CPF0603B2K61E
JLCPCB Part #
C4238627
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS