CRGH0805J91R
MFR.Part #
CRGH0805J91R
JLCPCB Part #
C3980614
Description
-55℃~+155℃ 333mW 91Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS