CPF0603B2K4E1
MFR.Part #
CPF0603B2K4E1
JLCPCB Part #
C2088979
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount