CPF0603B2K7E1
MFR.Part #
CPF0603B2K7E1
JLCPCB Part #
C7115182
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS