RN73R1JTTD1072B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD1072B50
JLCPCB Part #
C4289205
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS