CPF0603B2K74E1
MFR.Part #
CPF0603B2K74E1
JLCPCB Part #
C1698316
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS