CPF0603B20R5E
MFR.Part #
CPF0603B20R5E
JLCPCB Part #
C4105187
Description
-55℃~+155℃ 20.5Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS