H411R3BYA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H411R3BYA
JLCPCB Part #
C1411674
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS