CPF0603B25R5E
MFR.Part #
CPF0603B25R5E
JLCPCB Part #
C4282086
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS