CPF0603B140RE
MFR.Part #
CPF0603B140RE
JLCPCB Part #
C3977952
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS