ERJ-P03D1183V
MFR.Part #
ERJ-P03D1183V
JLCPCB Part #
C4214204
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS