CPF0603B100KE
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0603B100KE
JLCPCB Part #
C2087858
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS