CPF0603B150KE
MFR.Part #
CPF0603B150KE
JLCPCB Part #
C4064332
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS