CPF0603B107KE
MFR.Part #
CPF0603B107KE
JLCPCB Part #
C3986022
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS