CPF0402B9K09E
MFR.Part #
CPF0402B9K09E
JLCPCB Part #
C3936003
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS