CPF0402B3K09E
MFR.Part #
CPF0402B3K09E
JLCPCB Part #
C4264619
Description
-55℃~+155℃ 3.09kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS