H8620KFYA
MFR.Part #
H8620KFYA
JLCPCB Part #
C3440755
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620kΩ Metal Film Resistor ±1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS