CPF0402B90K9E
MFR.Part #
CPF0402B90K9E
JLCPCB Part #
C3976636
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 90.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS