CPF0402B97R6E1
MFR.Part #
CPF0402B97R6E1
JLCPCB Part #
C4144040
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 97.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS