RA73F1J412RBTDF
MFR.Part #
RA73F1J412RBTDF
JLCPCB Part #
C5856180
Description
-55℃~+155℃ 412Ω 500mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS