AT0402BRD07560RL
MFR.Part #
AT0402BRD07560RL
JLCPCB Part #
C5590506
Description
-55℃~+155℃ 560Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS