CRGH1206F110R
MFR.Part #
CRGH1206F110R
JLCPCB Part #
C2109846
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS