RT0402WRD0710KL
MFR.Part #
RT0402WRD0710KL
JLCPCB Part #
C4215080
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS