CPF0402B845RE
MFR.Part #
CPF0402B845RE
JLCPCB Part #
C4339771
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 845Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS