CPF0402B825RE
MFR.Part #
CPF0402B825RE
JLCPCB Part #
C4233698
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS