RR02J1R2TB
MFR.Part #
RR02J1R2TB
JLCPCB Part #
C1365732
Description
-55℃~+235℃ 1.2Ω 2W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS