CPF0402B84R5E
MFR.Part #
CPF0402B84R5E
JLCPCB Part #
C4191737
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 84.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS