CPF0402B604RE1
MFR.Part #
CPF0402B604RE1
JLCPCB Part #
C2092716
Description
-55℃~+155℃ 25V 604Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS