CPF0603B24R3E
MFR.Part #
CPF0603B24R3E
JLCPCB Part #
C4009174
Description
-55℃~+155℃ 24.3Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS