CRGH2010J220K
MFR.Part #
CRGH2010J220K
JLCPCB Part #
C2134923
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 220kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS