CPF0402B604RE
MFR.Part #
CPF0402B604RE
JLCPCB Part #
C3960626
Description
-55℃~+155℃ 604Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS